УКМ

Національна ціль з енергоефективності та “зелені закупівлі”: коментарі до законопроекту “Про енергоефективність”

20.03.2019

В грудні на сайті Мінрегіону опубліковано аргументацію та проект Закону “Про енергоефективність”. Проект розроблено міністерством та командою Офісу підтримки реформ Мінрегіону на основі Директиви 27/2012/ЄС.
Розробка “пояснювальної записки” до закону не лише у вигляді формального документу, а обгрунтування “людською мовою” це хороша практика.
Закон ще не зареєстрований у ВРУ, але зацікавлені сторони вже мають можливість висловлювати коментарі. УКМ також ознайомилася з проектом закону і маємо наступні думки. … читати далі »

Написати коментар »

Технології відновлюваної енергетики платять самі за себе: аналіз УКМ

19.03.2019

Зараз відновлювані джерела енергії (ВДЕ) є світовим трендом. Уряди країн просувають рішення що сприяли б їх розвитку, в ЗМІ все більше інформації про успішні проекти ВДЕ з усіх куточків планети.Чи насправді об’єкти ВДЕ є ефективними або ж просто вони як і багато інших галузей економіки “кришуються” лобістами і щедро удобрюються дотаціями? Законами держав, думками людей можуть нехтувати але законами фізики – навряд. Тому поговоримо про енергетичну окупність енергії з відновлюваних джерел. Тобто період часу, через який електростанція “поверне” енергію витрачену на її виробництво і встановлення. … читати далі »

Написати коментар »

УКМ запрошує своїх членів на Загальні збори Мережі

18.03.2019
Подія відбудеться 27 та 28 березня у Києві за адресою вул. Велика Васильківська 30, 3 поверх. Конференц-зал Chasopys EduSpace
Основні пункти програми: 
Представлення звіту про діяльність за 2018 та огляду кліматичної політики країни.
Прийняття нових організацій у члени
Внесення змін в Положення Мережі та оновлення місії УКМ
Обмін планами на 2019 і планування спільних дій організацій.

… читати далі »

Написати коментар »

Українська молодь долучилася до “Глобального кліматичного страйку”

18.03.2019

15 березня планетою прокотилася хвиля молодіжних акцій в рамках “Глобального кліматичного страйку”.
На вулиці вийшли сотні тисяч школярів і студентів із 105 країн світу, які долучились до міжнародного руху “П’ятниці за майбутнє” (FridaysForFuture).
Пройшли вони і в 7 містах України: Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Тернополі, Миколаєві та Запоріжжі. … читати далі »

Написати коментар »

Українські новини енергетики та клімату- Дайджест УКМ

04.03.2019

До вашої уваги дайджест новин у галузі міжнародної та національної кліматичної політики. Дайджест також вміщує актуальні новини всіх членів УКМ, анонси подій, вакансії, плани та деталі кампаній, що реалізуються організаціями-членами Мережі.

Національні новини у сфері клімату та енергетики

❏ Законопроекти щодо «зелених» аукціонів та ЕСКО-механізму схвалено Комітетом ВРУ ПЕК
Після прийняття законопроекту щодо удосконалення ЕСКО-механізму очікується більша кількість нових енергосервісних угод із комплексними енергоефективними заходами.
З матеріалом  УКМ по темі можна ознайомитися тут

… читати далі »

Написати коментар »

Україна готується перейти від «зелених» тарифів до «зелених» аукціонів

26.02.2019

27 лютого комітет ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розгляне на засіданні законопроект про «зелені» аукціони.

Стратегію переходу та експертні рекомендації напередодні обговорили учасники міжнародної конференції, проведеної у Парламенті. Аукціони на спорудження об’єктів «зеленої» генерації стають у світі все популярнішими, адже практика зелених тарифів застаріла. Такий механізм дозволяє забезпечити прозору конкуренцію між інвесторами та встановити реальну ринкову ціну на «зелену» кіловат-годину. … читати далі »

Написати коментар »

Стажування в одній з екологічних організацій України: обмін досвідом

26.02.2019

УКМ пропонує членам організацій Мережі пройти стажування у одній з організацій, що входить до складу УКМ. Метою стажування є обмін досвідом по стратегічним напрямкам роботи УКМ та нові можливості для підвищення кваліфікації.

Щоб пройти стажування, вам потрібно зробити кілька кроків:

✅Оберіть партнерську організацію з членів УКМ, в якій хочете отримати досвід (перелік за посиланням ) … читати далі »

Написати коментар »

« Попередня сторінка