УКМ

Новини

УКМ запрошує українських журналістів на кліматичні переговори ООН 2018 у Польщі

19.09.2018

Українська кліматична мережа оголошує конкурс для журналістів, які у складі делегації українських неурядових організацій поїдуть на Міжнародні кліматичні переговори за участю всіх країн світу, враховуючи Україну. Конференція відбудеться з 1 по 14 грудня у м. Катовіце (Польща)
З цієї нагоди оголошується відкритий конкурс для прийому заявок усіх зацікавлених ЗМІ. … читати далі »

Написати коментар »

Очільник Житомира заявив про повний перехід на відновлювану енергетику на міжнародній арені

19.09.2018

Цьогорічний Глобальний кліматичний саміт (Global Climate Action Summit), який відбувався з 12 по 14 вересня у Сан-Франциско, зібрав лідерів країн та глобальні корпорації з усього світу для формування дієвих національних планів держав у сфері боротьби з глобальним потеплінням. На запрошення губернатора Каліфорнії та мера Сан-Франциско, саміт відвідав і міський голова Житомира – Сергій Сухомлин.

Про це повідомляє міжнародна кліматична організація 350.org
… читати далі »

Написати коментар »

Цього тижня Україна відзначає Європейський тиждень мобільності (ЄТМ)

17.09.2018

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива з популяризації сталих видів транспорту, яка спонукає органи місцевого самоврядування враховувати потреби пішоходів, велосипедистів та автомобілістів. Адже всі ці люди повноправні учасники руху.

Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у понад двох тисячах міст і сіл Європи та світу, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту і велосипедів – збільшувати. … читати далі »

Написати коментар »

Жителі 17 українських міст одночасно звернулися до місцевих рад з вимогою перейти на відновлювану енергетику

10.09.2018

Осінь – пора коли знову починаються дискусії на тему тарифів на комунальні послуги. Політики та журналісти цікаво розмірковують чи по кишені буде оплатити українській родині цьогорічні платіжки за російський імпортований газ?  А чого хоче народ? І доки ми будемо обговорювати питання нашої енергозалежності?

Цими вихідними в Україні 17 міст одночасно звернулися до місцевих рад з вимогою перейти на відновлювану енергетику заради збереження клімату. Таким чином, жителі долучилися до світової кліматичної мобілізації країн “Дій за Клімат”(анг. Rise For Climate). … читати далі »

Написати коментар »

Три українські міста заявили про перехід на відновлювану енергетику

07.09.2018

Під час участі у світовій мобілізації міст “Дій за Клімат”(анг. Rise For Climate) ще два українські міста офіційно заявили про ціль перейти на 100% відновлюваної енергетики до 2050 року. А в 17 інших містах пройшли вуличні акції за підтримку чистої енергії. Повідомляє міжнародна кліматична організація 350.org

7 вересня, під час брифінгу в УНІАН, лідери Кам’янець-Подільського, Чорткова та Житомира оголосили про наміри поступово перевести енергосистему їх міст на відновлювану енергетику до 2050 року. … читати далі »

Написати коментар »

Без громадських слухань та врахування потреб громади – не приймуть жодної місцевої програми

06.09.2018

ВРУ підтримала законопроект “Про стратегічну екологічну оцінку”(СЕО), який передбачає, що всі важливі документи, зокрема, державні програми, повинні у першу чергу проходити екологічну оцінку для врахування його впливу на довкілля.
Процедура СЕО буде обов’язковою з 12 жовтня 2018 року і поширюватиметься на містобудівні плани, стратегії розвитку областей, програми розвитку промисловості, аграрного сектору тощо. Мінприроди на виконання Закону України, затвердило Методичні рекомендації із здійснення стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документів державного планування. … читати далі »

Написати коментар »

Українці вимагають доступу до чистої енергії: 17 міст долучилися до світової кліматичної мобілізації

04.09.2018

7 та 8 вересня українські міста стануть частиною всесвітньої акції “Дій за Клімат”, метою якої є об’єднання зусиль кожної країни та міста у протидії кліматичним змінам. Хвиля кліматичної мобілізації пройде на 5 континентах, очікується понад 500 заходів, 17 з яких відбудуться в Україні.
З кожним роком гідрометеорологи фіксують все більше природних катаклізмів, що відбуваються по всьому світу. В Україні повені, пожежі та екстремальні температури зустрічаються все частіше. Як приклад, аномальна спека та пожежі на півдні країни, і руйнівні затоплення в Києві та на заході країни. Науковці невпинно доводять – збільшення небезпечних погодних явищ є наслідком зміни клімату. Чим більше людство спалює нафти та газу, тим сильніше нагрівається планета через парниковий ефект. … читати далі »

Написати коментар »

« Попередня сторінка