УКМ

Прес-релізи

Українсько-Німецька конференція у Дніпрі: експерти розкажуть про важливість кліматичної адаптації

21.05.2019

6-7 червня 2019 року в Дніпрі пройде Українсько-Німецька конференція «Кліматична адаптація: виклики і перспективи». В рамках конференції більше 20 німецьких та українських експертів розкажуть учасникам про актуальність проблеми зміни клімату та можливості реалізації стратегій і практичних проектів з кліматичної адаптації. На думку членів УКМ,  організації «Голос Природи», конференція є одною з найважливіших екологічних подій 2019 року в Україні. Конференція відкрита для широкого кола учасників

До участі в Українсько-Німецькій конференції «Кліматична адаптація: виклики і перспективи» запрошуються представники державних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також представники громадських організацій.

… читати далі »

Написати коментар »

Чи потрібен сміттєспалюванню “зелений” тариф?

16.05.2019

На сьогодні в українському законодавстві періодично з’являються законопроекти про надання сміттю статусу відновлювального або альтернативного виду палива.
Україна, відповідно до національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року, має отримувати 11% енергії з відновлюваних джерел. І наразі ми відстаємо. Чи варто наздоганяти за рахунок генерації енергії зі сміття?

Якщо в Україні використовувати весь потенціал виробництва електроенергії та тепла зі сміття, таким чином можна заміщувати викопне паливо в еквіваленті до 1 млрд м3 газу на рік. Принаймні, так зазначає Держенергоефективності. … читати далі »

Написати коментар »

Як будувати кліматично безпечне місто в Україні: УКМ запрошує у прес-тур до Вінниці

07.05.2019

Вінницю можна назвати першим SMART-містом України, що розвиває європейські технології. Електронне самоврядування, інтеркультурна стратегія розвитку, сталий транспорт, відновлювана енергетика та багато екоініціатив, що можуть стати прикладами для наслідування в інших містах. Розуміючи світовий тренд адаптації міст до змін клімату, у Вінниці реалізують чудові ініціативи, та можуть стати першим кліматично нейтральним містом країни.

Українська кліматична мережа спільно з міжнародним рухом 350.org EECCA запрошують журналістів центральних і регіональних видань в одноденний прес тур до Вінничини. Відібраних учасників забезпечуємо трансфером до всіх об’єктів, харчуванням та компенсуємо витрати на доїзд до Вінниці.

… читати далі »

Написати коментар »

Перехід на 100 % ВДЕ: можливості, перспективи й виклики для громад

29.04.2019

Українська кліматична мережа оголошує тренінг “Майстерня переходу міст на 100% ВДЕ”. Захід відбудеться 27 та 28 травня у Вінниці Запрошуються представники з усіх областей країни, перевага надається учасникам з Вінниччини.

Україна на порозі енергетичної революції. Або ми адаптуємося, разом з усім світом беремо курс на місцеву і чисту енергію сонця, вітру, води та біомаси, або нарощуємо екологічну кризу та енергозалежність від імпортованого газу і вугілля. Понад 50 країн Європи мають цілі для повного переходу на відновлювану енергетику (ВДЕ), 4 українські міста вже публічно заявили про перехід на 100 % ВДЕ до 2050 року аби зменшити вплив на клімат.

… читати далі »

Написати коментар »

Державний заказник може перетворитися у раллі

27.04.2019
Думаєте, на фото зона відпочинку? Зовсім ні! Це Державний ландшафтний заказник «Балка Північна Червона».

 Виявляється, тут спокійно можна влаштувати раллі або розвести багаття. За даними спостережень ГО «Криворізьке міське правозахисне товариство» жодних заходів, які відповідали б потребам утримання об’єкта під державною охороною, місцевими природоохоронними органами не здійснюється.

… читати далі »

Написати коментар »

Житомир взяв курс на відновлювану енергетику аби стати кліматично нейтральним та позбутися енергозалежності

23.04.2019

19 квітня команда Української Кліматичної Мережі та 350.org-Україна відправилися у тур до Житомира – першого українського міста, що офіційно планує перейти на 100 % відновлюваної енергії до 2050 року. Керівництво міста публічно заявило про це в червні 2018-го. Як Житомир рухається до цілі та що змінилося, дізнавалися у турі. На сьогодні, 4 українських міста декларують перехід на відновлювану енергетику, у світі вже 55 країн мають цілі для повного заміщення вугільної та атомної енергетики. Чому в Україні Житомир став першим, та які основні кроки аби досягти мети і не стати популістами, запитуємо у міського голови – Сергія Сухомлина. … читати далі »

Написати коментар »

Як Житомир впроваджує інноваційні енергетичні технології: прес-тур для журналістів

25.03.2019

Майже рік тому український Житомир став першим містом в Східній Європі, яке офіційно заявило про ціль 100 % використання відновлюваної енергії в енергобалансі міста щоб стати кліматично-нейтральним. Енергетичні рослини, котельні на соломі та десятки сонячних станції на дахах і як результат — енергетична відзнака від Євросоюзу.

Запрошуємо журналістів центральних і регіональних видань в одноденний прес тур до Житомира. Відібраних учасників забезпечуємо трансфером до всіх об’єктів, харчуванням та разовою стипендією в якості добових витрат. … читати далі »

Написати коментар »

« Попередня сторінка