УКМ

Прес-релізи

УКМ запрошує українських журналістів на кліматичні переговори ООН 2018 у Польщі

19.09.2018

Українська кліматична мережа оголошує конкурс для журналістів, які у складі делегації українських неурядових організацій поїдуть на Міжнародні кліматичні переговори за участю всіх країн світу, враховуючи Україну. Конференція відбудеться з 1 по 14 грудня у м. Катовіце (Польща)
З цієї нагоди оголошується відкритий конкурс для прийому заявок усіх зацікавлених ЗМІ. … читати далі »

Написати коментар »

Жителі 17 українських міст одночасно звернулися до місцевих рад з вимогою перейти на відновлювану енергетику

10.09.2018

Осінь – пора коли знову починаються дискусії на тему тарифів на комунальні послуги. Політики та журналісти цікаво розмірковують чи по кишені буде оплатити українській родині цьогорічні платіжки за російський імпортований газ?  А чого хоче народ? І доки ми будемо обговорювати питання нашої енергозалежності?

Цими вихідними в Україні 17 міст одночасно звернулися до місцевих рад з вимогою перейти на відновлювану енергетику заради збереження клімату. Таким чином, жителі долучилися до світової кліматичної мобілізації країн “Дій за Клімат”(анг. Rise For Climate). … читати далі »

Написати коментар »

Три українські міста заявили про перехід на відновлювану енергетику

07.09.2018

Під час участі у світовій мобілізації міст “Дій за Клімат”(анг. Rise For Climate) ще два українські міста офіційно заявили про ціль перейти на 100% відновлюваної енергетики до 2050 року. А в 17 інших містах пройшли вуличні акції за підтримку чистої енергії. Повідомляє міжнародна кліматична організація 350.org

7 вересня, під час брифінгу в УНІАН, лідери Кам’янець-Подільського, Чорткова та Житомира оголосили про наміри поступово перевести енергосистему їх міст на відновлювану енергетику до 2050 року. … читати далі »

Написати коментар »

Українці вимагають доступу до чистої енергії: 17 міст долучилися до світової кліматичної мобілізації

04.09.2018

7 та 8 вересня українські міста стануть частиною всесвітньої акції “Дій за Клімат”, метою якої є об’єднання зусиль кожної країни та міста у протидії кліматичним змінам. Хвиля кліматичної мобілізації пройде на 5 континентах, очікується понад 500 заходів, 17 з яких відбудуться в Україні.
З кожним роком гідрометеорологи фіксують все більше природних катаклізмів, що відбуваються по всьому світу. В Україні повені, пожежі та екстремальні температури зустрічаються все частіше. Як приклад, аномальна спека та пожежі на півдні країни, і руйнівні затоплення в Києві та на заході країни. Науковці невпинно доводять – збільшення небезпечних погодних явищ є наслідком зміни клімату. Чим більше людство спалює нафти та газу, тим сильніше нагрівається планета через парниковий ефект. … читати далі »

Написати коментар »

15 міст України готуються до участі у Всесвітній мобілізації на захист клімату у вересні

08.08.2018

З кожним роком гідрометеорологи фіксують все більше природних катаклізмів у кожній країні світу. Науковці доводять що це не випадковість – збільшення небезпечних погодних явищ є наслідком зміни клімату. Чим більше людство спалює викопного палива, тим сильніше нагрівається планета (парниковий ефект), все більше не стабільними стають погодні умови, а людині все складніше до них адаптуватися. Саме тому 8 вересня жителі міст та містечок по всьому світу візьмуть участь у більш ніж 500 заходах в рамках найбільшої кліматичної мобілізації під назвою «Дій за клімат!» (анг. Rise for Climate)  … читати далі »

Написати коментар »

Загроза для НПП «Гуцульщина»: звернення членів УКМ до національних правоохороних органів

19.07.2018

Подаємо спільне звернення до Національної поліції, Генеральної Прокуратури та Мінприроди про захист природного парку

Члени УКМ – ЕГО “Зелений Світ” ініціюють колективне звернення про захист Національного парку «Гуцульщина», якому передано у постійне користування 7606 гектарів земель Покутсько-Буковинських Карпат. … читати далі »

Написати коментар »

Німеччина та Україна запускають спільний проект для прискорення переходу на відновлювану енернетику

09.07.2018

5 липня у Львові відбулася німецько-українська конференція «Відновлювана енергетика – енергія миру і демократиії» , яка зібрала інвесторів, українські и іноземні компанії, чиновників і депутатів для з міціні срівпраці мід двоі країнами в сферахі розвитку відновлюваної енергетики. На заході побували і експерти Української Кліматичної Мережі. … читати далі »

Написати коментар »

« Попередня сторінка