УКМ

Прес-релізи

ЄБРР створює нову стратегію фінансової підтримки проектів: у яку сферу банк спрямує мільйони євро?

26.10.2018

Члени Української Кліматичної Мережі взяли участь у консультаціях Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) у процесі створення нової енергетичної стратегії. 

ЄБРР більше не фінансуватиме видобуток вугілля та вугільні станції. Про це йдеться у проекті нової енергетичної стратегії ЄБРР, яка визначатиме діяльність банку у енергетичному секторі до 2023 року.
Ціллю нової стратегії є просування безпечної і доступної енергії шляхом переходу до ринково-орієнтованого і низьковуглецевого енергетичного сектору. Банк підтримує цілі Паризької угоди, тобто скорочення викидів парникових газів до рівня, що утримає потепління в межах 2 градусів. ЄБРР також планує допомагати країнам розробити стратегії відмови від вугілля.
… читати далі »

Написати коментар »

Шукаємо нових кліматичних лідерів серед українських міст

11.10.2018

Житомир став першим в Східній Європі кліматичним лідером, де міська рада офіційно задекларувала ціль переходу на 100 % відновлюваної енергетики до 2050 року для захисту та адаптації міста від кліматичних змін. Але амбітна ціль це конкретна ціль. У питаннях енергетичного менеджменту міста без чіткої кліматичної політики не обійтися

ПЛАНУЄТЕ СТАТИ НОВИМ КЛІМАТИЧНИМ ЛІДЕРОМ ? Запрошуємо міста на “Майстерню кліматичної Політики” у Житомирі. … читати далі »

Написати коментар »

Cтавайте профі у новому напрямку – кліматичній освіті. УКМ запрошує на форум освітян

10.10.2018

Українська кліматична мережа запрошує всіх освітян прокачатися у темі кліматичної освіти. Це новий підхід до викладання та новий виклик для педагогів, адже ставка на екологічне та кліматичне виховання майбутнього покоління зростає щодня. Станьте спеціалістами кліматичного профілю.23-24 листопада в Києві відбудеться Форум «Кліматична освіта 2018: Цінності та тренди» метою якого є обмін досвідом та кращими практиками з інтегрування екологічних питань у формальну та неформальну освіту. Цього року Форум вже втретє збере освітян та освітянок, представників та представниць громадського сектору та всіх, хто прагне просувати екологічні цінності в суспільство.  … читати далі »

Написати коментар »

Ціна кліматичної безпеки: вчені назвали цифри та умови аби запобігти кліматичним катастрофам

09.10.2018

Провідні науковці світу, в тому числі й українські вчені 8 жовтня, представили комплексний звіт про наслідки глобального потепління на 1,5°С. Тепер світова спільнота має наукові обгрунтування кліматичних змін на кожному континенті планети.

Добра новина: науковці підтверджують, що технічні і економічні можливості скоротити викиди парникових газів на 45% до 2035 існують, але бракує політичної волі. … читати далі »

Написати коментар »

УКМ запрошує українських журналістів на кліматичні переговори ООН 2018 у Польщі

19.09.2018

Українська кліматична мережа оголошує конкурс для журналістів, які у складі делегації українських неурядових організацій поїдуть на Міжнародні кліматичні переговори за участю всіх країн світу, враховуючи Україну. Конференція відбудеться з 1 по 14 грудня у м. Катовіце (Польща)
З цієї нагоди оголошується відкритий конкурс для прийому заявок усіх зацікавлених ЗМІ. … читати далі »

Написати коментар »

Жителі 17 українських міст одночасно звернулися до місцевих рад з вимогою перейти на відновлювану енергетику

10.09.2018

Осінь – пора коли знову починаються дискусії на тему тарифів на комунальні послуги. Політики та журналісти цікаво розмірковують чи по кишені буде оплатити українській родині цьогорічні платіжки за російський імпортований газ?  А чого хоче народ? І доки ми будемо обговорювати питання нашої енергозалежності?

Цими вихідними в Україні 17 міст одночасно звернулися до місцевих рад з вимогою перейти на відновлювану енергетику заради збереження клімату. Таким чином, жителі долучилися до світової кліматичної мобілізації країн “Дій за Клімат”(анг. Rise For Climate). … читати далі »

Написати коментар »

Три українські міста заявили про перехід на відновлювану енергетику

07.09.2018

Під час участі у світовій мобілізації міст “Дій за Клімат”(анг. Rise For Climate) ще два українські міста офіційно заявили про ціль перейти на 100% відновлюваної енергетики до 2050 року. А в 17 інших містах пройшли вуличні акції за підтримку чистої енергії. Повідомляє міжнародна кліматична організація 350.org

7 вересня, під час брифінгу в УНІАН, лідери Кам’янець-Подільського, Чорткова та Житомира оголосили про наміри поступово перевести енергосистему їх міст на відновлювану енергетику до 2050 року. … читати далі »

Написати коментар »

« Попередня сторінка