УКМ

Фотогалерея

УКМ готує майстрів переходу міст на відновлювану енергетику
Не задано дані ...перейти до галереї


У Києві пройшов Кліматичний марш
29 листопада у Києві відбувся Кліматичний Марш. Громадські активісти, екологи, студенти та всі небайдужі вийшли на вулицю, аби закликати владу до більш рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату. Таким чином кияни приєдналися до Глобального Кліматичного Маршу, що проходить у 2000 різних містах по всьому світу напередодні Кліматичної Конференції ООН у Парижі, де уряди 198 країн, включаючи Україну, підпишуть нову міжнародну угоду по клімату, яка замінить Кіотський протокол.
...перейти до галереї


На Майдані Незалежності вимірювали «екологічний слід» киян
Як розповісти людям про альтернативні джерела енергії? Як поширювати знання про енергоефективність та свідоме споживання ресурсів? Як пояснити, що таке глобальна зміна клімату? Активісти Екоцентру вирішили зробити це у нестандартний спосіб – за допомогою акції-перфоменсу «Екометр».
...перейти до галереї


Акція „Зміни себе, а не клімат!”
У Києві 4 грудня 2010 року пройшла Акція „Зміни себе, а не клімат!”. У цей день у всьому світі екологічні активісти провели День кліматичних дій. На Майдані Незалежності кияни оголосили про те, на що вони готові, аби попередити глобальні зміни клімату. Під час акції учасники писали фрази „Я готовий сортувати сміття, якщо...” або „Я готовий їздити на велосипеді, якщо...” на спеціальних табличках і фотографувалися з ними, аби привернути увагу керівництва країни до проблем глобальних змін клімату.
...перейти до галереї


День кліматичних Дій у Копенгагені
За повідомленням організаторів, в акції взяли участь близько 100 000 людей. З самого ранку розпочались акції у різних місцях Копенгагену, які потім з’єднались в один великий марш. З центру Копенгагену до Белла Центру, де відбувались переговори, учасники мирної акції пройшли близько 7 кілометрів. Основними гаслами акції були: «Досить базікати – потрібно діяти», «Немає планети Б», «Кліматична справедливість зараз». Люди з різних країн світу були об’єднані однією метою – зупинити зміну клімату
...перейти до галереї


Фото з акції “Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!”
2.12.2009 пройшла акція під стінами Міністерства охорони навколишнього середовища. Акція була спільно організована Робочою групою зі зміни клімату та Кліматичним рухом України. Екологічні громадські організації блокували вхід до Мін природи, у хмарі чорних повітряних кульок показали справжню позицію України, вручили позицію екологічних організацій на пост-Кіотський період для представників Національного агентства екологічних інвестицій.
...перейти до галереї


«Дамо Планеті Бути!» – Всесвітня акція «350» в Києві
Під таким гаслом 24 жовтня у Києві пройшов екологічний карнавал до Міжнародного Дня кліматичних дій. Кліматичні активісти під музичний супровід вигукуючи гасла: «Дамо планеті бути» та «Клімат змінюється! Час діяти» пройшли від Майдану Незалежності до метро “Хрещатик” у костюмах тварин та рослин. Дійство увінчала жива цифра «350», сформована з учасників акції як символ безпечного рівня CO2 в атмосфері.
...перейти до галереї


Захистіть клімат – не дуріть світову спільноту!
“Захистіть клімат – не дуріть світову спільноту!” під таким гаслом з квітами та живим оркестром активісти громадських екологічних організацій провели офіційну делегацію України на міжнародні переговори зі зміни клімату. Уряд України планує взяти зобов’язання по зниженню викидів парникових газів на 20% від 1990 року терміном до 2020 року. Проте екологи впевнені, що така мета замала, оскільки викиди України вже зараз впали на 55% від рівня 1990 року. Тобто з таким зобов’язанням Україна зможе значно збільшити викиди, замість їх зменшення. Екологічні організації вважають що у 2020 році рівень викидів має бути не більше ніж сьогодні.
...перейти до галереї


Фото з акції проти ядерної енергетики в кліматичній політиці
Познань, Польща, 10.12.2008 – Ядерна енергетика не вирішує проблем зміни клімату і не може розглядатися серед інструментів боротьби з глобальними змінами клімату – про це сьогодні заявили представники 16 країн світу на переговорах ООН зі змін клімату, що тривають в Польщі.
...перейти до галереї


«Світовий Банк не повинен керувати кліматичними грошима», м. Познань, 9 грудня 2008 р.
Познань, Польща, 9 грудня 2008 – Демонстрація проти надання Світовому Банку права контролю над кліматичними фондами пройшла на переговорах ООН зі змін клімату.
...перейти до галереї


Інформаційний тур WWF в Україні, 20-25 листопада 2008 р.
З 20 по 25 листопада в Україні пройшов інформаційний тур Всесвітнього фонду природи WWF при активній підтримці українських громадських екологічних організацій “Голос Природи”, “Екоклуб” та “Екосфера”. На акції можна було оглянути фотовиставку, розмалювати мішку-панду – символ Всесвітнього фонду природи, виробити електроенергію за допомогою велотренажера, подивитися відеофільми на екрані, який був підключений до сонячних панелей, отримати інформаційні матеріали та поспілкуватися з природоохороними активістами на тему зміни клімату.
...перейти до галереї


Клімат змінюється – час діяти! (2007)
З 5 по 18 жовтня 2007 року у 10 містах України Дніпродзержинську, Дніпропетровську, Марганці, Нікополі, Черкасах, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Тернополі, Львові та Рівному пройшов інформаційний тур “Клімат змінюється – Час діяти!”. Основною метою туру було привернути увагу населення до проблеми зміни клімату та проінформувати жителів міст, журналістів, представників місцевої влади про існування рішеннь, які може зробити кожний аби зменшити негативний вплив на клімат.
...перейти до галереї


Клімат майбутнього без загрози для життя! (2002)
У вересні 2002 року члени РГ НУО провели інформаційний тур "Клімат майбутнього без загрози для життя!" містами Черкаси, Дніпродзержинськ, Донецьк, Артемівськ, Єнакієво, Кривий Ріг, Рівне, Хмельницький. Інформаційний тур мав на меті донести до української громадськості причини, наслідки та шляхи вирішення проблеми зміни клімату, сприяти ратифікації Кіотського протоколу, залучити місцеві адміністрації до конкретних дій щодо зменшення негативного впливу діяльності людини на клімат через приклади реально діючих кліматоохоронних та енергозберігаючих проектів в Україні, висвітлити позицію неурядових екологічних організацій в засобах масової інформації.
...перейти до галереї


Вулична інформаційна акція “Ні глобальним змінам клімату!”, червень 2001 року
Акція почалася з монтажу 2-х тонної мистецької фотовиставки, яка символізувала зміну клімату і представляла собою три символічних тунелі, які були вкриті плівкою і демонстрували причини, наслідки та шляхи вирішення проблеми зміни клімату. В ході акції була організована відкрита дискусія з представниками Уряду, а саме, Міністром екології і природних ресурсів – Курикіним С., представниками міжнародних кліматоохороних програм та проектів (UNDP, Світового банку, USAD, Кліматичної Ініциативи) та представниками громадського екологічного руху.
...перейти до галереї