УКМ

Огляд виконання проектів спільного впровадження в Україні

Національний екологічний центр України представляє “Огляд виконання проектів спільного впровадження в Україні”. Метою аналізу проектів спільного впровадження в Україні є розкрити недоліки в діючій процедурі механізму. Україна є однією з провідних країн, що використовують механізм спільного впровадження Кіотського протоколу і найбільшим постачальником одиниць скорочення викидів. Зважаючи на результати проектів спільного впровадження в Україні запропонувано можливі рішення, яким чином може бути реформований механізм з метою стимулювання впровадження ефективних проектів зі скорочення викидів парникових газів.

Огляд виконання проектів спільного впровадження в Україн. Виконавче резюме

Повний текст англійською

1 коментар »

1 коментар

  1. | Робоча Група неурядових екологічних організацій України з питань зміни клімату Says:

    […] Але не усі проекти спільного впровадження відповідають усім необхідним критеріям додатковості. НЕЦУ в 2012 році підготувало проблеми про реалізацію проектів і запропонувало рекомендації по зміні правил до механізму (http://climategroup.org.ua/?p=1980) […]

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.