УКМ

Оцінка реалізації проектів за схемою зелених інвестицій в Україні

Оцінка реалізації проектів за схемою зелених інвестицій в УкраїніАвтор: Андрій Желєзний, 2013

Національний екологічний центр України відслідковує діяльність України за економічними механізмами кліматоохоронної діяльності з 2005 року та пропонує аналіз реалізації проектів у закладах соціального призначення в державі за кошти, отримані від продажу квот згідно з Кіотським протоколом. Підготовлений звіт демонструє результати та хід виконання проектів теплової санації будівель бюджетної сфери. Зроблені висновки про практику запровадження схеми зелених інвестицій в Україні значною мірою стосуються й інших державних інструментів стимулювання енергозбереження. Тому при ухваленні рішень органам виконавчої та законодавчої влади варто врахувати вказані помилки та взяти до уваги підготовлені рекомендації.

Оцінка реалізації проектів за схемою зелених інвестицій в Україні

Отримано коментарів: 2 »

Коментарів: 2

  1. Кліматична політика України за 2013 рік: досягнення та втрати. Підсумки екологів | Робоча Група неурядових екологічних організацій України з Says:

    […] Проекти, що виконуються на кошти від продажу квот Японії: Реалізація проектів мала завершитися у вересні 2013 року, однак через затримки, термін подовжено до 2014-2015 років. Про те, що проекти були втілені неякісно, місцями – лише частково, а також їх високу вартість та загальний незначний показник скорочень викидів йдеться в звіті НЕЦУ “Оцінка реалізації проектів за схемою зелених інвестицій” (http://climategroup.org.ua/?p=2299) […]

  2. Мінфін визнав, що екологічні інвестиції розкрадають | Робоча Група неурядових екологічних організацій України з питань зміни клімату Says:

    […] екологічним центром України (НЕЦУ) в звіті “Оцінка реалізації проектів за схемою зелених інвестиц…” продемонстрували, що чимало закладів освіти та […]

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.