УКМ

У Полтаві відбувся тренінг з розвитку кліматичних активістів і активісток «Генерація Е»

03.07.2014

gene-e-poltava00129 і 30 червня святково прибрана до Дня Конституції та Дня Молоді Полтава приймала чергову хвилю кліматичного туру УМКА. 5 учасниць з Кременчуга і 19 представників і представниць з Полтави упродовж дводенного тренінгу «Генерація Е» розробляли проекти екологічних ініціатив для рідних міст. Бажання змінювати життя і боротися за чисте довкілля й гармонійний розвиток громад об’єднує різні покоління екологічних активістів і активісток – цього разу їх віковий діапазон від 18 до 61 року.

Тренінг відбувся у рамках освітнього туру з розвитку активістів «Генерація Е» відбувся за грантової підтримки Національного екологічного центру України. Учасники отримали нові знання, навички, обмінялися досвідом, а також розробили ідеї проектів, що допоможуть наблизити їхні міста до омріяних стандартів комфорту та екологічної безпеки. Активісти і активістки продемонстрували готовність до змін і розглянули потенційні можливості об’єднання зусиль у спільних або суміжних проектах. Учасники наголосили на потребі просвітницької роботи із населенням області для підняття рівня його екологічної свідомості та обізнаності щодо ситуації із довкіллям, про ризики, загрози і можливості їх подолання. Особлива увага під час тренінгу приділялася механізмам взаємодії у команді та суспільстві, управлінню проектами.

gene-e-poltava003

УМКА дякує учасникам за активність, ентузіазм і видатний приклад любові до рідного краю! Дякуємо за допомогу в організації тренінгу організаторам Полтави.

Наступний дводенний тренінг у рамках кліматичного туру «Генерація Е» відбудеться в липні у Чернівцях – готуйтеся до реєстрації. Фотозвіт тренінгу у Полтаві дивіться у галереях на стрінці УМКА у мережі Facebook.

gene-e-poltava004

Контактні особи:
gene-e-poltava002Олена Ангелова, координатор проекту, член Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА)
e-mail vernamorta at gmail.com, тел 066 1092239:
Юлія Пашковська, організатор проекту у Полтаві: e-mail juliapashkovska at gmail.com, тел 099 9849841

Про УМКА
Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), (англ. – UYCA) є неурядовою організацією соціально-екологічного спрямування, ключова галузь – зміни клімату, попередження, адаптація. Організація заснована з метою створення платформи для взаємодії та розвитку кліматичних активістів. Основні проекти: «Бери і роби» – кампанія практичних екоінтервенцій, щорічний освітньо-практичний форум «Енергія змін» (Power Shift), мережа центрів популяризації ідей і практики сталості, «Стале життя» – практичний експеримент з низьковуглецевого способу життя та ведення домогосподарства в Україні, тренінговий тур з розвитку активістів «Генерація Е».

Організатори висловлюють подяку Національному екологічному центру України (НЕЦУ) за партнерську та експертну підтримку. Окрема особиста подяка Ользі Власюк – координаторці програми адаптації до зміни клімату країн східного партнерства, представниці Climate forum East в Україні.

Висловлюємо щиру подяку партнерам і донорам за підтримку наших ініціатив:
thanxto

Написати коментар »

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.