УКМ

Зміна клімату: час діяти для Енергетичного Співтовариства

energy-community-ccЗа даними дослідження «Зміна клімату: для Енергетичного Співтовариства настав час діяти», підготовленого для мережі СEE Bankwatch, якщо скасувати плани з будівництва нових вугільних електростанцій і замінити їх еквівалентними потужностями вітропарків (враховуючи коефіцієнт використання встановленої потужності), то лише інвестиційні витрати до 2030 року в країнах-учасницях Енергетичного Співтовариства будуть менші приблизно на 25% (не беручи до уваги експлуатаційні витрати та майбутній податок на СО2).

Доповідь також вказує на те, що найбільш гострою проблемою для України залишається низька ефективність передачі та розподілення електроенергії, що спричиняє економічні втрати близько 1,1 млрд. євро на рік (не включаючи марнотратне використання і погану теплоізоляцію будівель). За рахунок лише зниження втрат електроенергії в розподільних мережах Україна може вивільнити значні кошти для розвитку вітрової та сонячної енергетики.

Ми публікуємо лише коротку добірку з цього дослідження стосовно України. З оригіналом англійською можна ознайомитися тут.

Завантажити публікацію:

Зміна клімату: Для Енергетичного Співтовариства настав час діяти (PDF)

Написати коментар »

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.