УКМ

ОБСЄ, ЄЕК ООН допомагають Молдові та Україні адаптуватися до зміни клімату у Дністровському басейні

24.04.2015

dnister_meetingПарламентарі, заступники міністрів охорони довкілля та керівники водогосподарчих організацій Молдови та України зустрілися у Києві в четвер, 23 квітня, для презентації нещодавно розроблених стратегічних напрямків адаптації до зміни клімату в басейні Дністра.

Також обговорювались питання набуття чинності двостороннього басейнового Дністровського договору.

Зустріч організована за сприяння ОБСЄ та Європейської економічної комісії Організації об’єднаних націй (ЄЕК ООН), які допомогли країнам розробити стратегічні напрямки адаптації.

Інструмент стабільності Європейського Союзу та Австрійське агентство розвитку надають фінансову підтримку для співробітництва між двома країнами в цій сфері під егідою ОБСЄ та ЄЕК ООН.

По завершенню зустрічі, заступник Міністра охорони навколишнього середовища Республіки Молдова Лазар Кіріка та заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін проведуть прес конференцію.

Написати коментар »

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.