УКМ

НЕЦУ оголошує конкурс грантів на документування локальних заходів з адаптації до зміни клімату

08.12.2016

documentalistНаціональний екологічний центр України оголошує конкурс грантів на документування локальних заходів з адаптації до зміни клімату у рамках програми «Climate Forum East II» (CFE II), що реалізується за підтримки ЄС, Австрійської агенції з розвитку та Австрійського Червоного Хреста.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають досвід у створенні інформаційних матеріалів та роботі з місцевими громадами над подоланням суспільних проблем.

Очікується, що у рамках гранту буде здійснена наступна діяльність:

 1. Розробка промо-роликів, що демонструють процес впровадження локальних заходів з адаптації в громадах, де реалізовуються проекти в рамках програми CFE II (відповідно до технічного завдання)
 2. Розробка та друк письмових матеріалів (у формі кейс-стаді), що описують досвід розробки планів адаптації громади до зміни клімату та впровадження практичних проектів з адаптації до зміни клімату в чотирьох громадах, де реалізовуються проекти в рамках програми CFE II (відповідно до технічного завдання)

Вітається включення до проектної заявки діяльність з організації та проведення заходів з популяризації створених інформаційних матеріалів (проведення прес-конференцій, презентацій, розміщення релізів у медіа).

Цільовими групами підготовлених матеріалів та реалізованих заходів мають стати місцеві активісти, представники громадських організацій та місцевих органів влади. Очікується, що завдяки підготовленим матеріалам та реалізованим заходам цільові групи стануть більш вмотивованими впроваджувати заходи з адаптації до зміни клімату, аналогічні реалізованим у рамках проекту.

Громади, в яких реалізовуються проекти з адаптації до зміни клімату в рамках програми CFE II:

 • м.Кам’янське Дніпропетровської області
 • с.Орлівка Ренійського району Одеської області
 • смт Івано-Франкове Яворівський район Львівської області
 • с. Богдан Рахівського району Закарпатської обл.

Максимальна сума гранту становить 250 000 грн.

Детальніше – в додатках.

Термін подачі заявок до 20 грудня 2016 року (23.59 за київським часом). Заявки, подані після вищевказаного терміну, не будуть представлені на розгляд конкурсної комісії.

Всі учасники конкурсу, які представили свої пропозиції в межах зазначеного терміну, будуть поінформовані про прийняте рішення після 20 грудня 2016 року.

Отримано коментарів: 8 »

Коментарів: 8

 1. Валерій Кучеренко Says:

  Локальними діями глобальних змін клімату не вирішити. Глобальна зміна клімату планети це не наслідки парникового ефекту чі озонових дірок це природний незворотний процес розвитку нашої планети і свідчення повної безпорадності офіційної науки. Метафізична еклектика що іменує себе загально прийнятою наукою ніколи не дасть відповіді на виклики що стоять перед людством, а будуть вигадувати все нові абсурдні причини змін клімату. Тому пропоную істинні знання про причини і наслідки зміни клімату та заходи по зменшенню темпів неминучих змін.

 2. Grigoriy Kolomytsev Says:

  Валерій, дякую за цікаву пропозицію.
  Пропоную Вам опублікувати ваше істинне знання у тематичному рецензованому міжнародному виданні і донести цю публікацію до відома наукової спільноти і до міжурядової групи експертів з питань змін клімату, зокрема.

 3. Валерій Кучеренко Says:

  Згоден,дайте адресу

 4. Grigoriy Kolomytsev Says:

  Будь ласка:
  http://www.nature.com/nature/index.html

  Про вимоги до публкацій можна знайти в розділі “For Authors”

 5. Валерій Кучеренко Says:

  Так где ваши контакты или не видно эл.почты.

 6. Валерій Кучеренко Says:

  Насміхаешся Гриня

 7. Grigoriy Kolomytsev Says:

  По-перше, я не давав приводу для панібратства. По-друге, раджу, бо впевнений у високому рівні сприйняття видання і його імпактності, та крім того маю досвід співавторства роботи для цього видання, наразі розпочато рецензування.

 8. Валерій Кучеренко Says:

  На жаль не володію англійською мовою, а взагалі дякую.
  Стосовно глобальної зміни клімату пригадались слова Екзюпері
  ” В дійсності все інакше, ніж на справді. Тепер вже звинувачують у всьому метан, хто наступний?

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.