УКМ

Команда УКМ вирушила шістьма містами України в інформаційний тур!

23.05.2017

Енергонезалежність зростає в містах України: у травні відбудеться Всеукраїнський інформаційний тур “Енергонезалежність – наша спільна справа”.

Як заощаджувати енергію в побуті, здобути енергонезалежність для власного помешкання, як «змусити» Сонце працювати на себе та зробити міста зеленішими – про ці та інші еко-цікавості розповідатимуть активісти та експерти Української кліматичної мережі та інших провідних природозахисних організацій.

Активісти відвідали Херсон (22.05) та Миколаїв (23.05). На черзі: Одеса (25.05), Чернівці (28.05), Івано-Франківськ (29.05), Ужгород (31.05).

У кожному з міст активісти:

  • розгортають інформаційну виставку, де усі бажаючі зможуть отримати корисні поради щодо утеплення помешкання, дізнатися про нові механізми фінансування заходів з енергоефективності (енергосервісні контракти, револьверні фонди);
  • демонструють у дії сонячні панелі та водонагрівачі, а також велогенератор, крутячи педалі якого можна зарядити смартфон, та пригощатимуть кавою, завареною на сонячному промінні;
  • влаштовують тематичні фотосесії;
  • надають у безкоштовну оренду велосипеди, розкажуть про особливості догляду за ними;
  • зустрічаються з місцевими представниками влади та журналістами для обговорення, як зробити місто енергонезалежним, безпечним та комфортним;
  • збирають підписи під петицією до уряду країни із проханням виділяти більше коштів на фінансування заходів з енергоефективності.

Завітавши до нас ви дізнаєтесь, у якому напрямку повинні рухатися українці, аби досягти енергонезалежності, а також що для цього кожен із нас може зробити на рівні квартири, будинку, міста та держави уже сьогодні.

Організатори туру: ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України, центром екологічних ініціатив “Екодія”, Громадянською мережею ОПОРА та Асоціацією велосипедистів Києва. Тур здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Австрійської Агенції з Розвитку, Австрійського Червоного Хреста, фонду ім. Гайнріха Бьолля, Шведського товариства охорони природи, Норвезького товариства охорони природи та Української кліматичної мережі. Нагадаємо, у Всеукраїнський тур екологічні активісти та експерти вирушають вже уп’яте.

Слідкуйте за анонсами на сторінці туру у Facebook

Приєднуйтесь, адже енергонезалежність – наша спільна справа!

За деталями звертайтесь:

Інна Мулявка, прес-секретарка ГО “Екоклуб”

тел.: 0673634097, press AT ecoclubrivne.org

Прес-центр Національного екологічного центру України:

тел.: (044) 362-32-18, press AT necu.org.ua

Написати коментар »

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.