УКМ

На скільки дієвими є енергетичні плани українських міст для боротьби з глобальним потеплінням?

09.04.2018

Громадські організації проаналізували головні енергетичні документи трьох міст країни, що зобов’язують скорочувати викиди СО2 та адаптовуватися до кліматичних змін.

У Кременчуці, Полтаві, та Хмельницькому вже проаналізовано Плани дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) і експерти готові поділитися результатами.

Члени Української кліматичної мережі – громадські організації Екоклуб, “ЕКОЛТАВА”,”Хмельницький молодіжний клуб розвитку” та партнер ГО ““Охорона природи м. Кременчука” підготували основні висновки та рекомендації щодо поліпшення енергетичних планів.

У квітні відбудеться ряд конференцій, присвячених результатам аналізу ПДСЕР.

  • 13 квітня – м. Хмельницький.
  • 17 квітня – м. Полтава
  • 18 квітня – м. Кременчук.

Запрошуємо представників місцевої влади, журналістів та громадськість долучитися до обговорення та з’ясувати, наскільки амбітним є головний енергетичний план міста та яких змін очікувати у сфері енергозбереження до 2020 року.

Щоб стати учасником події у одному із міст звертайтеся до організаторів:

у місті Полтава –  office@ekoltava.org

у місті Хмельницький – molodemisto@gmail.com

у місті Кременчук  – gapon_oleg@ukr.net

Розробники методики аналізу ПДСЕР  – ГО “Екоклуб” пропонують приєднатися до досліджень організації з інших міст та планують презентувати національний звіт за результатами громадського моніторингу.

В Україні більше 160 міст підписали Угоду мерів, чим зобов’язалися скоротити власні викиди CO2 більше ніж на 20% до 2020 через проведення енергоощадних заходів та запровадження поновлюваних джерел енергії. Одним із основних кроків є створення та втілення плану сталого енергетичного розвитку міста (ПДСЕР)

Написати коментар »

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.