УКМ

Міжнародна “Година Землі 2019” відбудеться в Україні – члени УКМ готують заходи у містах

28.03.2019

30 березня о 20:30 світ на годину порине в темряву. Країни, міста, великі корпорації, громадські організації відзначають Міжнародну акцію “Година Землі 2019”. Вимкнувши світло на годину, вони демонструють солідарність та визнання екологічних викликів сьогодення, зокрема зміни клімату та надмірну енергетичну залежність від природних ресурсів Землі. Акція роками проходить у всіх країнах світу та має лозунг: “Злови з’язок з Землею”. В Україні до неї долучилися вже близько сотні організацій. Перелік та анонс всіх заходів у містах за посиланням: https://bitly.su/scF2ly

Організації УКМ також ініціюють заходи у різних куточках країни – Кам’янському (Голос Природи), Києві (Асоціація Велосипедистів Києва), Полтаві (Еколтава) та інші. Національними координаторами в Україні в котре є члени УКМ – Фонд Дикої Природи (WWF). Але до акції може долучитися кожен громадянин – просто вимкнувши світло о 20:30 з усім світом та поговоривши з родиною про власний вплив на природнє середовище планети. Більше про Годину Землі та варіанти долучення за посиланням: https://bitly.su/B4eR

А поки коротко про заходи, що ініціюють організації УКМ у своїх містах.

Кам’янське – ГО “Голос Природи” У Кам’янському, з ініціативи організації «Голос Природи» відбудеться серія заходів, присвячених Годині Землі:

-30 березня всіх містян запрошують на тематичні вечори в ресторанах «Піца Челентано» (з 20.00 до 22.00) і НеКафе «WONDERLAND» (з 18.00 до 21.00).

– з 1 по 5 квітня за підтримки міської федерації кіокушин-кан карате в міських школах пройдуть лекції та організовані тематичні заняття, присвячені проблемі зміни клімату та кліматичної адаптації.

– 27-28 квітня для дітей відбудуться тренінги «Школа юного кліматичного експерта» на базі НеКафе «WONDERLAND».

Полтава: ГО Еколтава ініціюють захід під назвою “Твоя енергетична (не)залежність – тематичний вечір у Твоєму просторі. В рамках заходу заплановано перегляд короткометражки про те, як Куба пережила пік добування нафти і кризу енергетичних ресурсів – сценарій який наближається для всіх країн, перфоманс-експеримент при свічках «На скільки ти і твій світ залежний від енергії та технологій?», а також музика і розмови на тему особистого впливу на планету.

Київ: WWF в Україні та ГО ” Асоціація велосипедистів Києва” У столиці на підтримку Години Землі у темряву поринуть будівлі Київської міської державної адміністрації та ТРЦ «Гулівер». WWF в Україні разом зі Svitlo Concert запрошують киян 30 березня на концерт на честь Години Землі, щоб провести цей час з користю для планети та для себе. Ми вимкнемо усі електричні прилади та будемо при світлі свічок насолоджуватися класичною музикою, яку композитори присвячували землі та природі. Концерт відбудеться у Будинку Кіно (вул. Саксаганського 6).

Написати коментар »

Написати коментар

Зверніть увагу: Якщо Ваш коментар одразу після додавання не з'явився, його буде опубліковано протягом певного часу. Немає необхідності публікувати його знову.